fbpx

Ann Podsiedlik Photo Academy

Zapraszam serdecznie wszystkich moich warsztatowiczów do niezwykłego miejsca jakim jest Ann Podsiedlik Photo Academy.
Tutaj możecie się rozgościć, otrzymacie powarsztatowe wsparcie, dużo aktualnej wiedzy z zakresu przede wszystkim fotografii, jak również biznesu oraz prowadzenia działalności w mediach społecznościowych.
Będziecie mogli zapytać o porady. Nie będzie tu hejtu, głupich pytań i pytań bez odpowiedzi. To miejsce zostało specjalnie stworzone z myślą o Was i Waszym rozwoju w myśl sentencji „ Silni ludzie nie spychają innych w dół, Oni pomagają innym wspiąć się go góry” i ta dewiza przyświeca całej idei Ann Podsiedlik Photo Academy. Będę tu zapraszać Was na moje live zarówno z tematów fotografii, postprodukcji. Będziecie tu mieli wsparcie takich marek jak NPhoto, Sigma, Eizo, Wacom a także innych.

 

Aby dołączyć do grona uczestników grupy na Facebooku należy :

 

Krok 1 : Wypełnić cały formularz oraz wysłać go do administratora klikając w ikonę wyślij ( uwaga! Pozytywne przejście przez formularz jest tylko dla osób, które uczestniczyły w warsztatach z Ann Podsiedlik).

 

  * pole wymagane

   

  Krok 2 : Subskrypcja przynależności do grupy w postaci akceptacji rocznego abonamentu, opłacanego miesięcznie ( każdego 1 mc) w kwocie 49 pln. Po okresie roku subskrypcja wygaśnie po uprzednim wysłaniu wiadomości do administratora w 11 mcu , a wiec na m-c przed upływem roku.

   

  Osoby, które dołączą do grupy akceptują jej regulamin oraz formę i sposób rozliczenia a także obowiązującą politykę prywatności.

   

  Zapraszam do mojego świata fotografii – dołącz już dziś.