KILKA SŁÓW O MNIE…

 

Ann Podsiedlik (1) BW web

 

Anna, kobieta, najpierw kobieta, bo jestem spełniona. Żona, bo kocham być żona i pielęgnuję każdy niezwykły moment życia z Mężczyzną, którego pokochałam całą sobą, oraz matka, 13-letniej Oliwki,  6 latka Oskara, a od niedawna największej życiowej niespodzianki, którą podarował mi los – 2 letniego Bruna, która dopiero niedawno zrozumiała, że macierzyństwo to najpiękniejszy dar jaki mogła otrzymać od losu i właśnie to stało się moją inspiracją.

 

Każdy z nas szuka w życiu sensu i spełnienia. Oczekujemy tak wiele, a tak niewiele robimy, aby właśnie tak się stało.

 

Z natury urodzona optymistka czerpię z życia garściami, aby każdy jego moment wykorzystać w 100%, nacieszyć się , czasami zachłysnąć i odkrywać, zdobywać wszystko każdego dnia.

 

Takie podejście do życia zaprowadziło mnie do świata fotografii, obrazów, światła, patrzenia, obserwacji i wzbudzało niesamowitą chęć dzielenia się tym, co mnie spotkało z innymi. Odtąd mój magiczny świat inspiracji i obrazów zaczął zamykać się w zatrzymywaniu każdej chwili z życia mojej rodziny, najważniejszych momentów w życiu cudu jakim są dzieci, najcudowniejszych chwil w życiu dorosłych  i magii piękna  w życiu każdej kobiety.

 

Zrozumiałam, że to co robię kocham całą sobą, dlatego uwielbiam tę miłość oddawać, bo wiem, że wróci i będzie najpiękniejszą rzeczą jaką mogę otrzymać.

 

Zapisane obrazy są tego najlepszym świadectwem.

 

Zapraszam Was zatem do mojego świata fotografii pełnej miłości, ciepła i magicznych chwil.

 

 

Z KIM WSPÓŁPRACUJĘ

 

Logo- salon-1

 

1

Czy wiedzą już Państwo, iż w sercu dzielnicy Ursynów powstała prawdziwa włoska wyspa? To właśnie Corte Del Sole – salon fryzjerski jakiego jeszcze nie widzieliście.

W Corte Del Sole przekonacie się, że Włochy są kolebką wyszukanej i wyrafinowanej sztuki fryzjerskiej. Styliści z mojego salonu fryzjerskiego z pewnością urzeczywistnią Wasze marzenia o idealnej fryzurze.

Osoba, z którą współpracuje to prawdziwa Mistrzyni Nożyczek – Beata Potoczna o sobie :

Ktoś kiedyś powiedział, że życie to sztuka wyboru. Ja widocznie miałam szczęście, bo nad wyborem swojej życiowej drogi nie musiałam się długo zastanawiać. Fryzjerstwo to moje życie, moja pasja i moja miłość. Odkąd pamiętam zawsze lubiłam tworzyć. Za kulisami pokazów mody, gdy pracowałam jako modelka, układałam włosy swoim koleżankom. Sprawiało mi to ogromną radość. Czułam, że to jest to co chcę robić w życiu. Moje pierwsze fryzury powstawały na głowach najbliższej rodziny, oraz przyjaciół. Swoją pasję rozwijałam w możliwie najszerszym spektrum. Współpracowałam i wciąż współpracuję z Akademią Fryzjerską „Gabriel” – tam, tak naprawdę rozpoczęła się moja prawdziwa przygoda z fryzjerstwem. Zawsze staram się zdobywać wiedzę u najlepszych – szkolenia z takimi markami jak Vidal Sassoon, Revlon Professional, Intercosmo czy Tony &Guy dały mi solidne podstawy nowoczesnego fryzjerstwa i stały się motywacją do realizacji wymarzonych planów. Kolejne szczeble na drabinie mojej kariery to współpraca z mediami, między innymi z telewizją Polsat i TVN, przy produkcji programów takich jak „Trinni i Susanah zmieniają Polskę”, a także z redakcjami „Voutre Boutre”, „Look”, „Zwierciadło”, „Gentelmen” czy „Playboy”. Bardzo wiele dało mi szkolenie u takich sław fryzjerskich jak Tiziana Jacuzo, Salvatore Sacco, Piero Rici,Alex de Stefano oraz cudowna Ondina Pozzatello. Dziś wiem, że jedno z moich marzeń się spełniło. Mam swój Salon Fryzjerski „Corte Del Sole”, w którym mogę zmieniać kobiety jednocześnie realizując swoje pasje. Nowe trendy w koloryzacjach, cięciach i stylizacjach to nowe wyzwania, dzięki którym życie i praca stają się ciekawsze. Staram się wprowadzać do mojej pracy jak najwięcej nowości z fryzjerskiego świata. Jestem m.in. prekursorką cięcia włosów metodą wachlarza, nożyczkami Ventaglio, w którego tajniki wprowadzał mnie ich twórca Alex de Stefano, mój wieloletni przyjaciel i mentor. Inspiracją jest otaczający mnie świat i ludzie, a przede wszystkim miłość do fryzjerstwa, która mnie wzmacnia i kieruje do dalszych działań ku zdobywaniu nowych doświadczeń i wprowadzaniu najnowszych trendów fryzjerskich. Wszystko to ma jednak jeden cel – zmianę w wizerunkach kobiet, tak żeby każda z nich patrząc na swe odbicie w lustrze poczuła jak bardzo jest piękna…Według mnie to nie jest zwykła praca, to sztuka i talent. Jednak fryzjerstwo wymaga ciągłego szlifu, dlatego wciąż się uczę i poznaję najnowsze tajniki sztuki fryzjerskiej. Międzynarodowe szkolenia w Dubaju, Londynie, Hong Kongu, Bolonii ,udział w pokazach, praca z modelkami – to wszystko po to, abyśmy, my Polki czuły się jak prawdziwe Europejki.

 

Więcej informacji: www.cortedelsole.pl

 

securedownloadZ pracownią sukcesu tworzymy wspólny projekt pod hasłem : ” Fotocoaching”, na którym będziemy wspólnie motywować kobiety począwszy od zmiany myślenia, po wizerunek i jego pokazanie w formie metamorfozy zdjęciowej- pod hasłem : ” Każda kobieta jest piękna, mądra i zorganizowana” . Osobą , która zarządza pracownią jest
Justyna Kwiatkowska – Trener i Coach Motywacji i Rozwoju Osobistego Kobiet.

 

Pracownię Sukcesu założyła z myślą o kobietach, które chcą czegoś więcej od życia tylko nie zawsze wiedzą jak to realizować. Justyna specjalizuje się w motywowaniu i wspieraniu swoich klientek w osiąganiu celów osobistych i zawodowych. Praca na przekonaniach ograniczających, wypalenie zawodowe, droga do spełnienia marzeń i celów, nawyki skutecznego działania, praca z pasją, poczucie własnej wartości, wyłanianie misji osobistej to m.in. tematy warsztatów i sesji coachingowych, które są realizowane z Pracownią Sukcesów.

 

Więcej informacji www.pracowniasukcesu.com