fbpx

WARSZTATY Z POSTPRODUKCJI KRAJOBRAZOWEJ

WARSZTATY Z POSTPRODUKCJI KRAJOBRAZOWEJ
Anna Podsiedlik | WARSZAWA |

Przegląd Wydarzenia

Anna Podsiedlik

 

Warsztaty z postprodukcji w programie Adobe Photoshop są przeznaczone dla osób początkujących, oraz takich, dla których program skrywa jeszcze wiele tajemnic i zawiłości.  Na warsztatach zapoznacie się od podstaw ze ustawieniami interfesja, wszystkimi podstawowymi oraz rozbudowanymi narzędziami oraz ich właściwościami krok po kroku, w sposób prosty i czytelny.

Nauczycie się wykorzystywać narzędzia do wszystkich fotograficznych tricków obróbkowych. Będzie dokładnie omawiana praca na kolorach, poziomach oraz krzywych. Omówimy też wszelkie filtry wykorzystywane przeze mnie w postprodukcji. Dowiecie się jak korzystać z narzędzi pozwalających przeklejać, wycinać i usuwać wszelkiego rodzaju niedoskonałości na zdjęciu. Zapoznacie się z tematami zarządzania barwą, przestrzeni barwowych oraz z kolorami przeciwstawnymi. Warsztaty prowadzę tak , aby każdy wyciągnął maksymalną dawkę wiedzy dla siebie, wraz z indywidualną pracą z każdym z uczestników krok po kroku. Pracujemy zarówno na moich autorskich rawach przygotowanych specjalnie na warsztaty obejmujących postprodukcje plenerową oraz studyjną z podziałem na plener z każdego rodzaju pór roku oraz światłem studyjnym błyskowym jak i zastanym.

 

Portfolio:

Strona: www.apsweetphotography. com

Strona na :  https://500px.com/apsweetphotography

FB: sweet photography/ ann podsiedlik

 

 TEMATY PORUSZANE NA WARSZTATACH:

 

 • Zapoznanie się z panelami programu. Jak swobodnie poruszać się w programie, budowa okien, jak spersonalizować interfejs?
 • Warstwy – do czego służą, jak i dlaczego ich używać?
 • Kolory zdjęć – jak nadać swojemu zdjęciu odpowiednią kolorystykę. Dopasowania: krzywe, kolor selektywny, balans kolorów.
 • Zaznaczanie – prostokątne, eliptyczne oraz lasso.
 • Maski – czyli jak użyć konkretnego efektu na wybrany przez nas obszar.
 • Jak usunąć zbędne elementy w obrazie oraz inne podstawy retuszu. Narzędzia: punktowy pędzel korygujący, łatka, stempel.
 • Podstawowa edycja zdjęcia w czerni i bieli.
 • Filtry
 • Dopasowanie rozmiaru i rozdzielczości zdjęcia.
 • Zapisywanie i przygotowanie zdjęcia do druku lub do publikacji w Internecie.

 

Co ze sobą zabrać?

Komputer z wgranym  programem Photoshop i camera raw badź Lr, myszka/ tablet, ładowarka.

 

Data warsztatów : 22.07.2019

Czas trwania : 9-17 ( w trakcie godzinna przerwa na lunch i kawę)

Miejsce : Galeria EIZO , ul. Wenecka 12, Warszawa

Cena : 1.400 pln

 

 

Zastrzegam sobie prawo do odwołania warsztatów w terminie do 5 dni przed, w momencie braku minimalnej ilości uczestników. Każdy otrzyma taką wiadomość na adres mailowy. W sytuacjach niezależnych ode mnie istnieje opcja przesunięcia warsztatów.

 

Zapisy / formularz:

  

Dane do faktury ( jeżeli potrzebna) w przeciwnym wypadku będzie z automatu wystawiony paragon

Uwagi :

Opłata wstępna przy zapisie  : 700 pln  płatne przelewem na konto:

 

Apsweetphotography Anna Podsiedlik ul. Drawska 29/41, 02-202 Warszawa

nr: 28 1140 2017 0000 4102 1305 0187

 

Reszta płatna na 2 tygodnie przed warsztatami.

Na Temat Anna Podsiedlik

Jestem urodzoną optymistką. Dla mnie szklanka jest zawsze do połowy pełna, a życie kocham nad życie. Pomimo burz i wielu osobistych przeżyć nigdy się nie poddaje. Wierze, że dobro przyciąga dobra, a chcieć to móc. Jestem spełnioną kobietą zarówno w życiu prywatnym z ukochany, mężem i cudownymi dziećmi- Oliwa 15 lat, Oskar 8 lat i moja największa życiowa niespodzianka Bruno 5 lat, jak i zawodowym, z wykształcenia ekonomistka z długoletnim stażem w korporacjach. Fotografia to dla mnie znaczy coś więcej niż tylko praca. To dla mnie codzienność, pasja która towarzyszy mi każdego dnia. Od kilku lat prowadzę szkolenia, podczas, których nie tylko dzielę się wiedzą i doświadczeniem, ale przede wszystkim "zarażam" miłością do kadrów pełnych ciepła i magii, daję motywacje i udowadniam każdego dnia, że fotografia może być źródłem utrzymania i satysfakcji zawodowej.

Aby zarejestrować się na to wydarzenie, odwiedź następujący adres URL: http:// →

 

Informacje o Bilecie

 • Ticket Price: 1 400 PLN
 • #paid

Kiedy i Gdzie

 • From: 2019-07-22   12:00 AM
 • To: 2019-07-22 12:00 AM
 • Location: Warszawa

  Galeria EIZO , ul. Wenecka 12, Warszawa, , WARSZAWA.

Udostępnij To Wydarzenie